Online veiling: 1 Artistieke hoge spiegel met uniek gegoten aluminium kader een creatie van beeldend kunstenaar"Boud Ceysens"

Gesloten Weldra Start 19/10/2024 17:00
Start na afloop delen.
Openingsbod € 400,00
Volgen
Onder voorbehoud van gunning

Omschrijving

Lot van 1 hoge spiegel met gekleurd glas afm.H300xB100cm
Kader van spiegel is vervaardigd uit gegoten aluminium en is een ontwerp van de Belgisch beeldend kunstenaar Boud Ceysens(gesigneerd)
Gewicht +/- 100kg
Dit is maatwerk en in het verleden speciaal gemaakt op vraag van en in overleg met klant.

Neem zeker eens een kijkje op de website van deze Belgische kunstenaar.

https://www.boudceysens.be/

Lotnummer: V240112.001
Naam: 1 Artistieke hoge spiegel met uniek gegoten aluminium kader een creatie van beeldend kunstenaar"Boud Ceysens"
Categorie: Kunst en antiek

Veiling

Veiling: V240112 Prachtige vleugelpiano en designmeubelen ingevolge verhuis
Georganiseerd door: Pro+ Auctions
Voorwaarden: Algemene voorwaarden

Heeft u een vraag?

Bekijk onze uitgebreide vragensectie of neem contact met ons op en we helpen je graag verder op gepaste wijze.

Neem contact op

Transport

Als u niet naar deze afhaaldag kunt komen, is het ook mogelijk om de door u gekochte loten te laten afhalen door een transporteur. Het laten bezorgen van loten is afhankelijk van het land waar de veiling wordt georganiseerd. Voor onze veilingen zijn afspraken gemaakt met de firma BRENGER.