Merk : BMW Motorblok - Type : E28 M5 Omschrijving : Gereviseerde motor voor BMW e 28. M5. Maak gebruik van de kijkmomenten om zelf te oordelen. Gebruikssporen/schade en slijtage rondom naar leeftijd kilometerstand.
Lotnummer: | V240059.023 |
Naam: | BMW E28 M5 motorblok |
Looptijd: | 25/5/2024 14:00 tot 27/6/2024 vanaf 19:51 |
Categorie: | Voertuigen - Overige voertuigen |
Veiling: | V240059 Veiling van leuke klassiekers en restauratie-projecten |
Georganiseerd door: | Pro+ Auctions |
Voorwaarden: | Algemene voorwaarden |
Bekijk onze uitgebreide vragensectie of neem contact met ons op en we helpen je graag verder op gepaste wijze.
Als u niet naar deze afhaaldag kunt komen, is het ook mogelijk om de door u gekochte loten te laten afhalen door een transporteur. Het laten bezorgen van loten is afhankelijk van het land waar de veiling wordt georganiseerd. Voor onze veilingen zijn afspraken gemaakt met de firma BRENGER.