Veiling: 2 unieke Harleys (600km), Motor Ducati Millesime (0 km!.) en koersfiets Ferrari!

V240113
Gesloten Weldra Start 21/10/2024 00:00
Sluit 12/11/2024 14:00
Sluit 12/11/2024 14:00 Laatst lopende loten Afgelopen

Omschrijving

Prachtige Harley Screaming Eagle, Ducati MH900ES Millesime (2000) geen kilometers! Fiets Colnago Ferrari, 2 mountain bikes Scott