Veiling: Prachtige kinderwinkel, centrum Hasselt over te nemen!

V240133
Gesloten Weldra Start
Sluit
Sluit Laatst lopende loten Afgelopen

Omschrijving

Helaas, je hebt de cookies voor het tonen van externe inhoud niet aanvaard. Wil je toch weten wat hier te zien is? Pas dan je voorkeuren aan in onze cookieverklaring.

Prachtige kinderwinkel, met wintercollectie van topmerken: Katamino, Y CLU, D to E, Bellissima enz. Over te nemen aan gunstige voorwaarden! Meer dan 2000 stuks!

3500 Hasselt, Koning Albertstraat 41. Topligging! Bel ons! 0475/746484