De 2 beelden horen bij elkaar, “overleggen” de cirkel, waar beiden inzitten, stelt de oneindigheid voor. Hier is ook een certificaat bij.
Neem zeker eens een kijkje op de website van deze Belgische kunstenaar.
Numéro de lot: | V240112.003 |
Nom: | 2 gesigneerde beelden vervaardigd uit brons en gegoten aluminium door Belgisch beeldend kunstenaar Boud Ceysens |
Durée de l'accord: | 17/10/2024 22:00 jusqu'à 5/11/2024 de 17:54 |
Catégorie: | Art et antiquités |
Vente aux enchères: | V240112 Prachtige vleugelpiano en designmeubelen ingevolge verhuis |
Organisé par: | Pro+ Auctions |
Conditions: | Conditions générales d'utilisation |
Kruisbosstraat 18 Bilzen
Kruisbosstraat 18 Bilzen